Vilnius ir aplink

Vinilinių grindų klojimas

Vinilinės grindyss yra populiarus pasirinkimas tiek gyvenamosiose, tiek komercinėse patalpose dėl savo ilgaamžiškumo, įperkamumo ir universalumo. Svarbu turėti aukštos kokybės grindų sprendimą, kuris ne tik puikiai atrodytų, bet ir atlaikytų kasdienį dėvėjimą.

Mūsų profesionalų komanda teikia aukščiausios klasės vinilinių grindų įrengimo paslaugas, pritaikytas jūsų unikaliems poreikiams ir pageidavimams. Naudojame tik geriausios kokybės medžiagas ir pažangias technologijas, kad jūsų vinilinės grindys būtų sumontuotos teisingai. Nuo pirminės konsultacijos iki galutinio rezultato mes glaudžiai bendradarbiaujame su jumis, siekdami užtikrinti, kad jūsų projektas būtų baigtas laiku ir neviršijant jūsų biudžeto.

Vienas didžiausių vinilinių grindų privalumų yra galimybė imituoti natūralių medžiagų, tokių kaip kietmedis, akmuo ir keraminės plytelės, išvaizdą. Vinilines grindis taip pat galima pritaikyti pagal jūsų konkrečius stiliaus ir dizaino pageidavimus, todėl tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori unikalaus grindų sprendimo.

Taupyk laiką ir pinigus

Klojimo kaina

6 €

už kv. m.

Susisiekite

Telefonu

+370 608 87 472

El. paštu

info@nsienos.lt

Dirbame
Vilniuje ir aplinkiniuose miestuose
Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą
Įveskite Jūsų žinutę
Viskas gerai
Prašome atlikti CAPTCHA užduotį