Vilnius ir aplink
Gipso kartono plokštės
Gipso kartono pjovimas, žymėjimas

Gipso kartono montavimas

Gipso kartono plokštės yra praktiškas, ekonomiškas ir nebrangus pasirinkimas statybų procese. Medžiaga dėl savo lengvumo puikiai tinkama sienų bei lubų apdailai ar jų išlyginimui, galima nesunkiai suformuoti nišas ar arkas. Gipsokartonio plokštės pasižymi gera garso izoliacija, be to ant jų galima klijuoti tapetus, plyteles ar tiesiog dažyti.

Mūsų patyrusi komanda preciziškai sumontuos gipso kartono plokštes ant sienų, lubų ir net išlenktų paviršių, užtikrinant lygią, vientisą apdailą, kuri suteiks jūsų turtui pridėtinės vertės ir estetišką vaizdą. Nesvarbu, ar norite suteikti sienoms gaivią, šiuolaikišką išvaizdą, ar bandote pataisyti nelygų paviršių, mes jums padėsime - dirbame tiek su gyvenamaisiais, tiek su komerciniais klientais, todėl kad ir kokio dydžio būtų jūsų projektas, galime padėti pasiekti jūsų tikslus.

Komanda dirbs su jumis kiekviename žingsnyje, nuo pirminės konsultacijos iki galutinio rezultato, kad jūsų projektas būtų sėkmingas. Skirsime laiko išklausyti jūsų poreikius, pateiksime pasiūlymus ir įsitikinsime, kad esate patenkinti galutiniu rezultatu.

Taupyk laiką ir pinigus

Montavimo kaina

9 €

už kv. m.

Susisiekite

Telefonu

+370 608 87 472

El. paštu

info@nsienos.lt

Dirbame
Vilniuje ir aplinkiniuose miestuose
Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą
Įveskite Jūsų žinutę
Viskas gerai
Prašome atlikti CAPTCHA užduotį